ABX ADMIRAL ahi, liivakivi viimistlusega, 9 kW

 • ABX ADMIRAL ahi, liivakivi viimistlusega, 9 kW

  Tootja
  ABX
  Kaal, kg
  154
  Kasutegur
  83.00
  Suitsulõõri läbimõõt, mm
  150
  Korstna ühendus
  ülevalt
  Õhu juurdevool väljast
  On
  Küttevahemik, kW
  8,1-11
  Mõõdud (K x L x S)
  1126 x 486 x 486 mm
  küttevõimsus, kW
  9.0
 • ADMIRAL nurgakamin - musta värvi korpus, liivakivi viimistlus ülaosas ja külgedel. Allosas on koht küttepuude hoiustamiseks.

  Muud tehnilised andmed:

  · suitsutoru ühendub ainult ülaosas;
  · põlemisõhku tuuakse sisse teisest ruumist või õuealalt, nii et ahi sobib hästi ka väikestesse ruumidesse ja õhk ahju sees on alati värske;
  · põhikütus - küttepuud;
  · köetav pind: 70-180 m³;
  · ahju võimsus: 3,5-9 kW.

  ABX, spol. s r.o., asutati 1992. aastal Rumburgis, Tšehhis. Praegu töötab ettevõttes üle 300 töötaja. Viimastel aastatel on nad tootnud üle 30 000 ahju ja kamina. Tooteid tarnitakse mitte ainult Tšehhis elavatele klientidele, vaid ka tuntud klientidele Saksamaal, Austrias, Itaalias, Kreekas, Šveitsis, Hollandis, Slovakkias, Leedus, Lätis, Valgevenes, Venemaal, Ukrainas, Eestis. Kõik tooted on konstrueeritud vastavalt uusimatele arengutele selles valdkonnas.

  Sekundaarne ja tertsiaarne õhk tagavad kütuse täieliku põlemise ja äärmiselt puhta tuha ning minimaalse keskkonnareostuse. Meie ahjude ja kaminate kõrge kvaliteet on tingitud kõigi töötajate pikaajalisest kogemusest ja professionaalsusest, mis tähendab, et ABX tooted vastavad Saksamaa ja Austria sertifitseeritud labori nõuetele ning vastavad DIN+ standarditele.

  * - Müügil olevate kaupade pildid ei pruugi vastata täpselt kauba välimusele.