ABX IBERIA ahi, soojusvaheti ja keraamilise viimistlusega, 12,4 kW

 • ABX IBERIA ahi, soojusvaheti ja keraamilise viimistlusega, 12,4 kW

  Tootja
  ABX
 • IBERIA K ahi - musta värvi korpus, külgedel ja ülaosas on tumepruuni värvi keraamiline viimistlus, ahju alaosa on valget värvi, uks on hingedega. Ahju uks on malmist, korpus on terasest. Allosas on koht küttepuude hoiustamiseks.

  Muud tehnilised andmed:

  · suitsutoru on ühendub ahju üla- või tagaosas;
  · põhikütus - küttepuud;
  · köetav pind: 70-180 m³;
  · sisse- ja väljavoolutorude läbimõõt: 3/4";
  · soojusvaheti väljund: kuni 6,9 kW; ahjud - kuni 3,5 kW. Koguvõimsus: 5,2 - 12,4 kW.


  ABX, spol. s r.o., asutati 1992. aastal Rumburgis, Tšehhis. Praegu töötab ettevõttes üle 300 töötaja. Viimastel aastatel on nad tootnud üle 30 000 ahju ja kamina. Tooteid tarnitakse mitte ainult Tšehhis elavatele klientidele, vaid ka tuntud klientidele Saksamaal, Austrias, Itaalias, Kreekas, Šveitsis, Hollandis, Slovakkias, Leedus, Lätis, Valgevenes, Venemaal, Ukrainas, Eestis. Kõik tooted on konstrueeritud vastavalt uusimatele arengutele selles valdkonnas.

  Sekundaarne ja tertsiaarne õhk tagavad kütuse täieliku põlemise ja äärmiselt puhta tuha ning minimaalse keskkonnareostuse. Meie ahjude ja kaminate kõrge kvaliteet on tingitud kõigi töötajate pikaajalisest kogemusest ja professionaalsusest, mis tähendab, et ABX tooted vastavad Saksamaa ja Austria sertifitseeritud labori nõuetele ning vastavad DIN+ standarditele.

  * - Müügil olevate kaupade pildid ei pruugi vastata täpselt kauba välimusele.