Minirekuperaator Mitsubishi Lossnay VL-100U5-E

 • Minirekuperaator Mitsubishi Lossnay VL-100U5-E

  Tootja
  Köetav pind, m3
  kuni 100
  Kasutegur
  82.00
 • Puudulikult ventileeritud ruumid ei tunne mitte ainult umbset õhku, vaid on samas ka suurepärane keskkond erinevate bakterite ja hallituse paljunemiseks. Värske õhu puudumise tõttu tunnevad inimesed end väsinuna, unisena ja haigestuvad sagedamini. Ventilatsiooniprobleemi lahendavad kõige tõhusamalt rekuperatiivsed ventilatsioonisüsteemid.

  Taastussüsteem VL-100 on hõlpsasti paigaldatav hoone välisseinale, kuid see summutab suurepäraselt väljast tulevad helid. See süsteem on konstrueeritud nii, et Lossnay soojusvahetisse, ristades sooja ja külma õhu voogusid ning spetsiaalse membraaniga, mis eraldab väljuva ja sissetuleva õhu vooge, siseneb ainult värske õhk. Nii vähenevad kulutused maja küttele. Kuigi rekuperatsioonisüsteem VL-100 on väike, töötab see väga tõhusalt - tsirkuleeriva õhu vooluhulk on 60 - 105 m³/h ja selle efektiivsus kuni 80%. Selle rekuperatiivse süsteemiga ei lähe ruumide tuulutamisel energia raisku ning värske õhk pääseb alati tuppa.

  Kompaktne seinale paigaldatav minirekuperaator VL-100U5-E on mõeldud kasutamiseks oma kodudes, korterites, kontorites või muudes ruumides, kus puudub ventilatsioon ja puudub võimalus paigaldada kanalisatsioonisüsteemi. Optimaalseks ventilatsiooniks piisab tavaliselt ühest seadmest kuni 60-100 m2 pindalaga ruumide jaoks.

  Minirekuperaatori eelised:

  Värske õhk. Ventilatsioon eemaldab saastunud õhu ja varustab värske õhuga, mis on inimorganismile vajalik. See tagab hügieenilised ja mugavad töö- ja elamistingimused.
  Niiskuse taseme reguleerimine. Kaasaegsed hooned on äärmiselt kitsad, mis suurendab hallituse ja erinevate bakterite vohamise võimalust. Õige ventilatsioon reguleerib niiskustaset ja hoiab ära hallituse, lestade, bakterite jms. levitamiseks.
  Tolmu ja lõhna eemaldamine. Ventilatsioon vähendab ruumides ja tööruumides ebameeldivat lõhna ja tolmu hulka, luues seeläbi hügieenilise keskkonna.
  Energiasäästu. Ventilatsioon eemaldab ruumidest soojuse (talvel) või jaheduse (suvel). Kuid erinevalt ventilatsioonist akende või uste avamisega säästab VL-100U5-E kasutamine suurema osa energiast. See mitte ainult ei taga värske õhu juurdevoolu, vaid ei suurenda ka kütte- ega jahutuskulusid ning ei nõua võimsamate kütte-/jahutusseadmete paigaldamist.

  Tehnilised omadused:

  Ava läbimõõt seinas (mm): 85x2;
  Toru läbimõõt (mm): 70*2
  Paigaldatud horisontaalselt
  Juhiga juhitav
  Õhuvool (m3/tunnis): 60 - 105
  Temperatuurivahetuse efektiivsus (%): 73 - 80;
  Müratase (db(A)): 25–37
  Energiatarve (W): 31