ABX BAVARIA K BORDO 6 ahi, keraamilise viimistlusega, 9 kW

 • ABX BAVARIA K BORDO 6 ahi, keraamilise viimistlusega, 9 kW

  Tootja
  ABX
  Klaasi kuju
  Otse
  Kaal, kg
  172
  Kasutegur
  81
  Suitsulõõri läbimõõt, mm
  150
  Korstna ühendus
  ülevalt
  Õhu juurdevool väljast
  Seal ei ole
  Küttevahemik, kW
  6,1-8,0
  Mõõdud (K x L x S)
  1000 x 766 x 450 mm
  küttevõimsus, kW
  7,0
 • BAVARIA K BORDO ahi - musta värvi korpus, punast värvi keraamiline viimistlus, uks on hingedega. Ahju uks ja ülemine osa on valmistatud malmist. Allosas on koht küttepuude hoiustamiseks.

  Muud tehnilised andmed:

  · suitsutoru on ühendub ahju üla- või tagaosas;
  · põhikütus - küttepuud;
  · köetav pind: 70-180 m³;
  · ahju võimsus: 3,5-9 kW.

  ABX, spol. s r.o., asutati 1992. aastal Rumburgis, Tšehhis. Praegu töötab ettevõttes üle 300 töötaja. Viimastel aastatel on nad tootnud üle 30 000 ahju ja kamina. Tooteid tarnitakse mitte ainult Tšehhis elavatele klientidele, vaid ka tuntud klientidele Saksamaal, Austrias, Itaalias, Kreekas, Šveitsis, Hollandis, Slovakkias, Leedus, Lätis, Valgevenes, Venemaal, Ukrainas, Eestis. Kõik tooted on konstrueeritud vastavalt uusimatele arengutele selles valdkonnas.

  Sekundaarne ja tertsiaarne õhk tagavad kütuse täieliku põlemise ja äärmiselt puhta tuha ning minimaalse keskkonnareostuse. Meie ahjude ja kaminate kõrge kvaliteet on tingitud kõigi töötajate pikaajalisest kogemusest ja professionaalsusest, mis tähendab, et ABX tooted vastavad Saksamaa ja Austria sertifitseeritud labori nõuetele ning vastavad DIN+ standarditele.

  * - Müügil olevate kaupade pildid ei pruugi vastata täpselt kauba välimusele.