ABX SICILIA ahi, viimistlus valget värvi plaatidega, 10 kW

 • ABX SICILIA ahi, viimistlus valget värvi plaatidega, 10 kW

  Tootja
  ABX
  Klaasi kuju
  Otse
  Kaal, kg
  189
  Kasutegur
  85.8
  Suitsulõõri läbimõõt, mm
  150
  Korstna ühendus
  Tagant või ülevalt
  Õhu juurdevool väljast
  On
  Küttevahemik, kW
  8,1-11
  Mõõdud (K x L x S)
  1029 x 760 x 468 mm
  küttevõimsus, kW
  10,0
 • SICILIA ahi - musta värvi korpus, külgedel ja ülaosas on viimistlus valget värvi plaatidega, uks on hingedega. Ahju uks on malmist, korpus on terasest. Allosas on koht küttepuude hoiustamiseks.

  Muud tehnilised andmed:

  · suitsutoru on ühendub ahju üla- või tagaosas;
  · põlemisõhku tuuakse sisse teisest ruumist või õuealalt, nii et ahi sobib hästi ka väikestesse ruumidesse ja õhk ahju sees on alati värske;
  · põhikütus - küttepuud;
  · köetav pind: 80-220 m³;
  · ahju võimsus: 8 - 10 kW.

  ABX, spol. s r.o., asutati 1992. aastal Rumburgis, Tšehhis. Praegu töötab ettevõttes üle 300 töötaja. Viimastel aastatel on nad tootnud üle 30 000 ahju ja kamina. Tooteid tarnitakse mitte ainult Tšehhis elavatele klientidele, vaid ka tuntud klientidele Saksamaal, Austrias, Itaalias, Kreekas, Šveitsis, Hollandis, Slovakkias, Leedus, Lätis, Valgevenes, Venemaal, Ukrainas, Eestis. Kõik tooted on konstrueeritud vastavalt uusimatele arengutele selles valdkonnas.

  Sekundaarne ja tertsiaarne õhk tagavad kütuse täieliku põlemise ja äärmiselt puhta tuha ning minimaalse keskkonnareostuse. Meie ahjude ja kaminate kõrge kvaliteet on tingitud kõigi töötajate pikaajalisest kogemusest ja professionaalsusest, mis tähendab, et ABX tooted vastavad Saksamaa ja Austria sertifitseeritud labori nõuetele ning vastavad DIN+ standarditele.

  * - Müügil olevate kaupade pildid ei pruugi vastata täpselt kauba välimusele.