ABX STOCKHOLM 8 NEW ahi, keraamilise viimistlusega, 8,5 kW

 • ABX STOCKHOLM 8 NEW ahi, keraamilise viimistlusega, 8,5 kW

  Tootja
  ABX
  Klaasi kuju
  Otse
  Kaal, kg
  180
  Kasutegur
  71.6
  Suitsulõõri läbimõõt, mm
  150
  Korstna ühendus
  Tagant või ülevalt
  Õhu juurdevool väljast
  Seal ei ole
  Küttevahemik, kW
  8,1-11
  Mõõdud (K x L x S)
  1230 x 626 x 453 mm
  küttevõimsus, kW
  8,5
 • STOCKHOLM 8 NEW ahi - musta värvi korpus, külgedel on beeži värvi keraamiline viimistlus, uks on hingedega. Ahju allosas on koht küttepuude hoidmiseks. Ahju kohal on koht sooja toidu hoidmiseks.

  Muud tehnilised andmed:

  · suitsutoru on ühendub ahju üla- või tagaosas;
  · põhikütus - küttepuud;
  · köetav pind: 80-200 m³;
  · ahju võimsus: 4-10 kW.

  ABX, spol. s r.o., asutati 1992. aastal Rumburgis, Tšehhis. Praegu töötab ettevõttes üle 300 töötaja. Viimastel aastatel on nad tootnud üle 30 000 ahju ja kamina. Tooteid tarnitakse mitte ainult Tšehhis elavatele klientidele, vaid ka tuntud klientidele Saksamaal, Austrias, Itaalias, Kreekas, Šveitsis, Hollandis, Slovakkias, Leedus, Lätis, Valgevenes, Venemaal, Ukrainas, Eestis. Kõik tooted on konstrueeritud vastavalt uusimatele arengutele selles valdkonnas.

  Sekundaarne ja tertsiaarne õhk tagavad kütuse täieliku põlemise ja äärmiselt puhta tuha ning minimaalse keskkonnareostuse. Meie ahjude ja kaminate kõrge kvaliteet on tingitud kõigi töötajate pikaajalisest kogemusest ja professionaalsusest, mis tähendab, et ABX tooted vastavad Saksamaa ja Austria sertifitseeritud labori nõuetele ning vastavad DIN+ standarditele.

  * - Müügil olevate kaupade pildid ei pruugi vastata täpselt kauba välimusele.