Kratki K5 S/W ahi, 7 kW

 • Kratki K5 S/W ahi, 7 kW

  Tootja
  Klaasi kuju
  Otse
  Kaal, kg
  126.5
  Kasutegur
  75.7
  Suitsulõõri läbimõõt, mm
  150
  Korstna ühendus
  ülevalt
  Õhu juurdevool väljast
  Seal ei ole
  Küttevahemik, kW
  6,1-8,0
  Mõõdud (K x L x S)
  942 x 452 x 399 mm
  küttevõimsus, kW
  7,0
 • K5 S/W ahi - jalatoega, korpus on musta värvi. Põlemiskamber, korpus, ahju ülaosa ja uks on valmistatud kuumakindlast terasest. Sisseehitatud kahekordne deflektorisüsteem. Üks deflektor on terasest ja teine materjalist Acumotte. Sellel materjalil on isoleeriv ja soojust salvestav efekt - suurendab põlemiskambris olevat soojust ja kogub ka suitsust tulevat soojust, mis eraldub pärast kütuse põlemist keskkonda.

  Muud omadused:

  · ukseklaas on kuumakindel kuni 800 ° C;
  · suitsutoru ühendus üla- või tagaosas;
  · põlemiseks kasutatav primaarne õhk juhitakse läbi põhjas oleva resti ja sekundaarne õhk läbi ahju tagaosas oleva 100 mm läbimõõduga ava.
  · sellel on puhta klaasi süsteemi;
  · põlemiskamber on vooderdatud 25 mm paksuse Acumotte materjaliga, mis hoiab põlemiskambris kõrget temperatuuri ja kiirgab keskkonda soojust, kui kütus on täielikult ära põlenud;
  · küttepuude pikkus kuni 25 cm;
  · kütus: küttepuud või pruunsöebriketid;
  · reguleeritav võimsus: 5,5 - 9 kW.

  Kratki tehas asutati 1998. aastal Poolas Radomis Varssavi lähistel. Asutamisest alates on tehas tootnud kaminavõresid („Kratki“ tähendabki poola keeles "võresid"). Praegu aga on nende tootevalik palju laiem: malmist ja terasest kaminad, biokaminad, erineva viimistlusega kamin-ahjud ja kuuma õhu restid.

  Kõik Kratki tooted on vastupidavatest materjalidest (teras või malm), kergesti hooldatavad, tagasihoidliku disaini ja hea hinnaga - sellega on võidetud paljude klientide sümpaatia.

  * - Müügil olevate kaupade pildid ei pruugi vastata täpselt kauba välimusele.