Renovent Excellent 450 Plus rekuperaator

 • Renovent Excellent 450 Plus rekuperaator

  Tootja
  Tootjamaa
  Holland
  Paigaldatakse
  Vertikaalselt
  soojusvaheti tüüp
  plaat
  Köetav pind, m3
  401 - 500
  Energiaklass
  A+
  Internetihaldus
  Wifi on lisavõimalus
  Kaal, kg
  38.8
  Mõõdud (K x L x S)
  765 x 677 x 564 mm
  Tõhusus
  92%
  Tootlikkus m3/tunnis
  450
 • Excellent 450 tarnib tunnis kuni 450 m³ õhuvoolu.Passive House instituudi hinnangul on see rekuperaator, mille soojustagastus on 95%, antud tooterühma kõige tõhusam seade.Suvel saab õhku jahutada sisseehitatud möödavooluklapi abil.
  Tänu alalisvoolule tarbivad ventilaatorite mootorid vähe elektrienergiat.
  Ühendada saab CO2-andurid ja kahetsoonilise juhtimise.
  Pikaajaline kõrge kasutegur saavutatakse Constant Flow pideva tasakaalustatud õhuhulga säilitamise abil.
  Seadme saab paigaldada seinale või raamile.
  Tõhususklass A+.
  Jäätumisvastase kaitsega.

  Tehnilised omadused:

  Maksimaalne seadme jõudlus, m³/h 450
  Temperatuuri kasutegur, % 95
  Versioonid paremale või vasakule
  Pidev vool ۷
  Sisseehitatud suvesiibriga ۷
  Sisseehitatud välisõhu kütteseade ۷ (1000 W)
  Energiaklass A+

  Renovent Excellent soojustagasti on Hollandi tootja BRINK CLIMATE SYSTEMS ristvoolu-vastuvoolu soojusvahetitega rekuperaator. Renovent EXCELLENT töötab eriti vaikselt! Korpuse siseosa on valmistatud vahtpolüstüroolist, EC-tehnoloogia ventilaatorid ja miinimumini viidud takistused võimaldavad seadmel töötada kauem, tõhusamalt, säästlikumalt ja vaiksemalt. Peamiselt mõjutavad elektritarbimist ventilaatorid. Renovent EXCELLENT kasutab kõigis soojustagastites ainult uusimatel tehnoloogiatel põhinevaid ja säästlikke EC-tehnoloogiaga „ebm-papst“ (tootja) ventilaatoreid, mis tagavad minimaalse energiakulu.

  Renovent EXCELLENT on varustatud integreeritud automaatse õhutusklapiga suveööde palavuse jahutamiseks (BYPASS). Kui soojustagastust pole vaja, aktiveeritakse automaatselt Bypass klapp, mille abil eemaldatakse ruumist soe õhk ja tagastatakse ainult filtreeritud välisõhk. Bypass möödavooluklapid lülituvad automaatselt sisse ja välja vastavalt seadistatud temperatuuride väärtustele.

  Renovent soojustagastid on varustatud sisseehitatud automaatse külmumiskaitsega, mis vajadusel muudab ventilaatorite tööd. Madala välistemperatuuri korral aktiveeritakse ja desaktiveeritakse kaitsetsükkel automaatselt, vastavalt tootja seadistatud temperatuuride väärtustele.

  Rekuperatsioonisüsteem kaitseb kodu hallituse tekkimise ja akende higistamise eest, eemaldab ebameeldivad lõhnad ja niiskuse, puhastab õhku ning tagastab väljutatavas õhus sisalduva soojuse koos värske õhuga.

  Rekuperaatori versioon EXCELLENT PLUS on varustatud funktsioonide laienduseks mõeldud ühendustega, mis avardavad ventilatsioonisüsteemi juhtimise võimalusi: niiskusandur, CO2-andur, pliidikubu ühendus ja palju muud.